INFORMACJE OGÓLNE

IV edycja Konkursu Informatycznego Order of Code odbędzie się 25 lutego 2017 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu o godz. 10.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: orderofcode.comlo2przemysl.edu.pl oraz perlagalicji.pl.

12 marca w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu odbyła się III edycja konkursu informatycznego Order of Code. Organizatorami konkursu są: Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji”, przemyska firma programistyczna Order of Code Sp. z o.o. i II Liceum Ogólnokształcące im. K. Morawskiego w Przemyślu.

Zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu   Order of Code  z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej 

Organizatorami Konkursu „Order of Code” są: Order of Code sp. z o.o., Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji” oraz II LO im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną zarówno wśród uczniów jak i dorosłych mieszkających na terenie woj. podkarpackiego.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Zgłoszeń uczestnictwa w konkursie należy dokonywać indywidualnie lub zespołowo w terminie od 13 stycznia 2016 r. do 3 marca 2016 r. na adres email: konkurs@orderofcode.com, podając następujące dane:

Imię i nazwisko

 

Adres e-mail

 

Kategoria S-COOL lub OPEN

 

Nazwa szkoły, klasa

 

Zgłoszenie zespołowe (max 3 osoby) lub indywidualne